ÖVRIGT / Diverse / Sparbössa 8358543
nr 835 8543
Sparbössa
med nyckel, tidigt 1900-tal, höjd: 19 cm
Kondition: skador
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 1 juli 2013
kl 19:24:13
250 kr
200 kr
350 kr
600 kr